Maty przerostowe prosto od producenta – zakup, na który Cię stać

Wszędzie tam, gdzie są niezbędne specjalistyczne rozwiązania techniczne, warto sięgać po takie produkty, które zagwarantują nam określony efekt końcowy. Z pewnością do tego typu patentów należy zaliczyć maty przerostowe, wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, które doskonale zabezpieczają podłoże w takich miejscach jak place zabaw, siłownie pod chmurką, itp. Dobrej jakości maty przerostowe na plac zabaw czy też zielone maty przerostowe, które sprawdzą się w innych lokalizacjach, najłatwiej będzie nam znaleźć za pośrednictwem Internetu. Zakup mat przerostowych pozytywnie wpłynie na bezpieczeństwo dzieci oraz innych osób, które zamierzają przyjść na plac zabaw, itp. Jeśli więc niezbędna nam jest solidna mata przerostowa, to powinniśmy jak najszybciej ją nabyć – co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Maty przerostowe na plac zabaw dla dzieci – warto wiedzieć więcej na ten temat

Mata przerostowa to gumowa siatka zabezpieczająca podłoże, na którym zamierzamy postawić np. siłownie zewnętrzne albo wykorzystać je do budowy placu zabaw dla dzieci i in. Maty tego typu są wykonywane z surowców pochodzących z przetwarzania różnego rodzaju tworzyw sztucznych, w wyniku czego powstają ażurowe maty przerastające, które doskonale zabezpieczą różnego rodzaju powierzchnie, dodatkowo umożliwiając przerost trawy. Naszym wyborem może być tutaj np. gumowa siatka flexmat, ale o wiele ciekawszą opcją będzie inwestycja w zakup mat przerostowych dostępnych pod adresem: https://www.wsltd.eu/. Znajdziemy tam bowiem przerostowe maty WS Play, które z pewnością sprawdzą się np. na placach zabaw, a także stworzą prowizoryczny chodnik na budowie albo umocnią nawierzchnię pola golfowego: https://www.wsltd.eu/produkty/maty-na-silownie-i-place-zabaw/maty-przerostowe-na-place-zabaw-ws-play. Łatwe przerastanie trawy pozwoli na szybkie uzyskanie zielonej nawierzchni, która wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa jej potencjalnych użytkowników oraz użytkowniczek. Bezpieczna nawierzchnia to mniej niebezpiecznych urazów oraz więcej możliwości, z których z pewnością warto skorzystać w różnych miejscach jej stosowania. 

Solidne maty przerostowe na place zabaw i nie tylko – gumowa mata przerostowa sprawdzi się w wielu miejscach

Warto tutaj podkreślić, że wyżej wymieniony producent mat przerostowych WS Play, dokłada wszelkich starań, by maty przerostowe spełniały wszelkie normy, takie jak np.: PN EN 1177+AC:2019-04. Jest to norma, dzięki której mamy pewność, że wyżej wymieniona mata jest w pełni bezpieczna dla osoby, która spadnie na nią z wysokości trzech metrów. Wyłożony nią plac zabaw albo siłownia zewnętrzna na pewno zyska sporo na bezpieczeństwie użytkowania – warto o tym pamiętać, inwestując w tego typu matę. Zielone maty przerostowe czy też maty w innych kolorach będą doskonałym podłożem do poruszania się dla wózków inwalidzkich czy też wózków dla małych dzieci. Są to produkty w pełni odporne na warunki atmosferyczne, a pokryte w przyszłości zielonym dywanem trawy, mogą wspaniale przyczyniać się do absorbowania deszczu, itp. Maty WS Play posiadają także niezbędny atest higieniczny, który pozwala na ich stosowanie do pokrywania powierzchni placów zabaw oraz innych tego typu miejsc. Maty przerostowe są także powierzchnią antypoślizgową, co może mieć wielkie znaczenie np. podczas ćwiczeń w siłowni zewnętrznej. Maty stają się więc sprzymierzeńcem zarówno dzieci jak i dorosłych osób, dając bezpieczną nawierzchnię do uprawiania sportów, zabawy, czy też innych działań. Po przerośnięciu trawy maty przerostowe na place zabaw albo w siłowniach zewnętrznych stają się niewidoczne, co z pewnością pozytywnie wpływa na estetykę całego otoczenia. 

Gumowe maty przerostowe oraz inne produkty tego typu – sprawdzony producent, udane zakupy

Maty przerostowe na place zabaw czy do siłowni zewnętrznej, sprawdzą się także jako umocnienie podłoża w innych sytuacjach. Mogą one z powodzeniem tworzyć: tymczasowe chodniki na budowach, podłoże na eventach, nawierzchnię na polach golfowych i stokach narciarskich, podłogi w barach, czy też podłogi antypoślizgowe, itp. Maty przerostowe WS Play możemy nabyć w panelach o rozmiarach metr na półtora metra. Ich grubość wynosi w granicach 22-23 milimetrów. Ten rodzaj nawierzchni można łatwo położyć samemu, o ile mamy dostęp do odpowiednich narzędzi. Montaż mat nie wymaga przygotowywania specjalnej podbudowy, co dodatkowo podnosi atrakcyjność tego materiału. Maty przerostowe są wykonane z gumy pochodzącej z recyklingu, a więc tym samym są produktami ekologicznymi. Warto tutaj podkreślić, że producent udziela pięcioletniej gwarancji na maty WS Play, która jest liczona od dnia dostarczenia maty klientowi albo klientce. Warto tutaj podkreślić, że w wyżej wymienionym sklepie internetowym z powodzeniem można nabyć także inne produkty takie jak: wykładziny oraz maty w rolkach, posadzki z płyt łączonych, odbojnice i odboje rampowe, czy też posadzki olejoodporne, itp. Z pewnością warto więc zapamiętać ten adres, by skorzystać z niego, gdy zajdzie taka potrzeba. 

Redakcja e-project24.pl