Out Of Order – włoskie zegarmistrzostwo klasy premium

Zegarek to urządzenie wielofunkcyjne, które służy nie tylko do szybkiego odczytywania godziny, ale również jest ważnym dodatkiem do każdej stylizacji. Elegancki i prawidłowo dobrany zegarek może bowiem spowodować, że ogólna aparycja mężczyzny będzie stała na znacznie wyższym poziomie niż dotychczas. Na rynku można znaleźć wiele różnych zegarków, które wyróżniają się licznymi zaletami, jednak prawdopodobnie najlepszym wyborem są włoskie zegarki Out Of Order.

Włoskie zegarki – dlaczego to doskonały wybór? 

 Pomimo że większość osób sądzi, iż najsilniejszym krajem na świecie pod kątem produkcji i dystrybucji zegarków jest Szwajcaria, to w rzeczywistości najbardziej doceniane zegarki na świecie pochodzą z Włoch. Państwo to słynie z niesamowitej sumienności, precyzji i troski o detale, dzięki czemu włoskie zegarki są produktami z najwyższej półki. Ich główną zaletą są przede wszystkim walory estetyczne, ale imponują również pod względem jakościowym. Włoskie zegarki wyglądają niezwykle prestiżowo i luksusowo, dzięki czemu fantastycznie pasują do oficjalnych stylizacji. Równocześnie są one bardzo żywotne i odporne na ewentualne uszkodzenia. Sprawia to, że są w stanie przetrwać próbę czasu i jeżeli będą prawidłowo użytkowane, to będą mogły właściwie pełnić swoje funkcje przez długie lata. Wśród włoskich zegarków można znaleźć jednak pewne białe kruki. Unikaty, które są ewenementami na skalę światową i produktami, które są obiektem westchnień tysięcy ludzi na całym świecie. Do tego grona z pewnością można zaliczyć zegarki Out Of Order. Są one doceniane przez najlepszych zegarmistrzów na świecie, a ich niepowtarzalna jakość wpływa na to, że możemy znaleźć je na nadgarstkach najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na planecie.  

zegarki

Out Of Order – zegarki premium „Damaged in Italy”

Zegarki Out Of Order mają szerokie spektrum walorów, jednak w kontekście ich zalet nie wystarczy wspomnieć o pięknym wyglądzie i dobrej jakości. Zegarki te są bowiem czymś więcej. Ich renoma i niesamowita popularność wynikają z faktu, że zostały one wykonane w niepowtarzalnym i charakterystycznym stylu. Nadrzędnym celem zegarków Out Of Order jest bowiem przywiązanie do tradycji i pamiętanie o przeszłości. Dlatego właśnie zegarki są wykonane w mocno konserwatywnym stylu. W tym celu zastosowano naturalne sposoby postarzania zegarków, które miały za zadanie sprawić, by produkty te wyglądały na zużyte i mocno wyeksploatowane. Pomimo że wydaje się to dość infantylne, to w rzeczywistości okazało się przepisem na sukces. Ludzie błyskawicznie zakochali się w produktach Out Of Order,a ich wyjątkowy styl sprawił, że stały się one renomowane na całym świecie. 

Wiele osób może zastanawiać się, skąd wziął się tak kontrowersyjny pomysł. Wykonywanie zegarków na wzór zniszczonych modeli jest bowiem rzadko spotykaną metodą, aczkolwiek pójście pod prąd w tym przypadku zdecydowanie się opłaciło. Geneza powstania tych zegarków dotyczyła losów Riccardo Torrisiego. Był on względnie ubogim Włochem, który nie miał możliwości finansowych, by prowadzić dostatnie życie. Kiedy zepsuł mu się relatywnie drogi zegarek, nie miał pieniędzy, by oddać go do naprawy. Wówczas w jego głowie pojawił się jednak fantastyczny plan założenia firmy, która docelowo miała zajmować się produkcją luksusowych zegarków. Swoją inspirację Torrisi zaczerpnął jednak ze stylu ulicznego. Zakochany w nieładzie artystycznym, porwanych jeansach i zniszczonych kurtkach postanowił zrobić coś nowego i zdecydował, że jego zegarki będą przypominały używane produkty. Plan ten błyskawicznie wypalił, a założona przez niego marka szybko stała się prawdziwym potentatem. Co prawda, Torrisi nie założył swojej marki samodzielnie, bo pomogło mu w tym dwóch współzałożycieli, ale to on jest osobą, która w głównej mierze odpowiada za sukces Out Of Order. Zegarek tej firmy jest współcześnie synonimem luksusu oraz prestiżu, dzięki czemu jest doceniany przez wielu doświadczonych zegarmistrzów. 

zegarki

Zegarki Out Of Order, czyli kwintesencja włoskiego stylu  

Każdy zegarek Out Of Orderto ponadczasowy produkt, który jest idealnym wyborem dla wszystkich osób ceniących sobie modny wygląd. Zegarki te mają wiele atutów, co sprawia, że podjęcie decyzji o ich zakupie zawsze jest strzałem w dziesiątkę. Decydując się na zakup tego zegarka, można być pewnym, że dobrze zainwestowało się pieniądze, ponieważ produkty firmy Out Of Order są połączeniem najwyższej jakości z innowacyjnym wyglądem. Dzięki temu są doskonałą opcją dla osób, które pragną wyróżniać się w tłumie.

Redakcja e-project24.pl