Personalizowane podarunki z emocjami | Crazyshop na święta!

Magiczny czas w roku już się do nas zbliża! Święta Bożego Narodzenia są niezwykle radosne i obfitują w wiele miłych chwil. To czas, który spędzamy z najbliższymi. Oprócz rodzinnej atmosfery, wielu pysznych potraw i świątecznych ozdób, są też także prezenty! Na pewno choć raz każdy z nas miał problem – co kupić drugiej osobie na święta? PO przeczytaniu tego artykułu, wszelkie wątpliwości będą rozwiane!

Prezent na święta dla kobiety – co wybrać?

Prezentów dla Pań jest naprawdę cała masa! Jednak Panowie nie zawsze wiedzą, czy dana rzecz na pewno spodoba się dziewczynie, mamie, siostrze czy przyjaciółce. Na szczęście są pewne i bezpieczne opcje, które zawsze się sprawdzą! Mowa tu na przykład o świecach zapachowych. Są to piękne dodatki do domu, a w dodatku pachnące! Można postawić na świąteczne aromaty, aby atmosfera w domu była jeszcze bardziej magiczna! Świetną opcją jest wybór świecy, którą możemy spersonalizować. Chodzi o np. umieszczenie własnej etykiety z dedykacją i życzeniami!

Prezent na święta – coś dla miłośników herbat! 

Jeśli masz przyjaciela, który uwielbia herbatę, to warto iść tym tropem! Prezenty na święta mogą łączyć w sobie to, co ktoś lubi, razem z ciekawym pomysłem. Taki jest na przykład kalendarz adwentowy z aromatycznymi herbatami. Warto taki prezent wręczyć jeszcze przed świętami, może na Mikołaja! Wtedy radość trwa cały miesiąc. Następnie pod choinkę można podarować pasujący, świąteczny kubek z przykrywką, który jest najlepszy do zaparzania herbaty. Warto pamiętać, aby wszystkie te rzeczy miały motywy świąteczne – wtedy wywołają jeszcze więcej uśmiechu na twarzy drugiej osoby. Będą się też bardzo miło kojarzyć i przez cały rok przypominać o tym cudownym, czasie. 

Świąteczne SPA na święta – kosmetyczne prezenty

Każdy potrzebuje się zrelaksować i odpocząć. Święta to idealny okres, aby zapomnieć o wszelkich troskach. Jeśli chcemy podarować komuś prezent, który pomoże mu odpocząć od codziennej bieganiny, to może być to coś do domowego SPA! Idealnie sprawdzą się kule do kąpieli. Oczywiście taka, która jest świątecznie zapakowana i pachnie aromatami cynamonu i pomarańczy! Kąpiel z nią to jak zanurzenie się w magii świąt. Na pewno obdarowywana osoba będzie nam bardzo wdzięczna!

Prezent dla każdego, który zawsze zaskoczy!

Jeśli nie jesteśmy przekonani do żadnego z tych prezentów, to można postawić na bardzo bezpieczną opcję, ale z dużą kreatywnością! Słowo “dużą” idealnie pasuje do tego pomysłu, ponieważ… Mowa o kartce świątecznej w rozmiarze XXL! To prezent, który nie tylko jest pomysłowy, ale i bardzo zaskakujący! Obdarowywana osoba z pewnością najpierw będzie w szoku, a następnie na jej twarzy pojawi się szeroki uśmiech. Jednocześnie prezent ten nie jest zobowiązujący i może być wręczony dosłownie każdemu! 

Redakcja e-project24.pl