Płatniki kelnerskie – akcesoria do restauracji

Płatniki kelnerskie to unikalne gadżety dedykowane restauracjom. Etui na rachunek – podobnie jak pozostały asortyment – odgrywa zasadniczą rolę w kontakcie z gościem. Kiedy klient prosi o rachunek, kelner wręcza go w ozdobnym futerale. Świadczy to o jego profesjonalnej obsłudze kelnerskiej, kiedy prezentując wysoką kulturę osobistą oferuje pracę na wysokim poziomie.

Do obowiązków kelnera należy nie tylko pomoc w zajęciu miejsc, przyjęcie zamówienia czy podanie posiłków, ale również o zadbanie o miły i ciepły nastrój. Kelner jest również odpowiedzialny za prowadzenie rachunku gościa. Rachunek podaje się z prawej strony w płatniku kelnerskim i pozostawia się klientom czas na uregulowanie rachunku. Rachunek można również uregulować kartą płatniczą. Dyskrecja i poszanowanie dla gościa dowodzi kompetencji, jaką posiada kelner z wieloletnim doświadczeniem.

Płatniki kelnerskie z logo

Oferta na płatniki kelnerskie jest bardzo szeroka – szczegółowo dopracowana wpłynie na wizerunek restauracji, bowiem ma zachęcić do skorzystania z usług. Stylowe etui na rachunek to doskonały sposób na wykonanie produktu marketingowego. Płatnik kelnerski szkatułka wyposażony jest w małe pudełeczko na gotówkę lub paragon i dostosowany jest do przechowywania bilonu. Jego dodatkową zaletą jest możliwość przechowywania w nim gum do żucia – to miły dodatek dla gości restauracji. Płatnik kelnerski płaski cechuje się trójkątną kieszenią na banknoty i monety. Ponadto w obu wersjach znajduje się kieszeń na wizytówkę. To sposób na to, aby gość restauracji otrzymał rachunek w sposób swobodny i nieskrępowany.

Płatniki kelnerskie mogą być indywidualnie dopasowane tak, aby współgrały stylem do lokalu gastronomicznego. W projekcie płatnika można również umieścić logo restauracji lub logo sieci, co zwiększy jego rangę. Dodatkowym atutem jest również materiał, z którego jest wykonane etui – płótno akrylowe lub skóra będą gustownym uzupełnieniem, a tłoczenia i zdobienia będą eleganckim akcentem. Mając na uwadze status gościa, materiały, z jakich wykonane są płatniki, mają dodatkowe atuty – wolne od substancji chemicznych i żrących, bez użycia formaldehydu, są przyjazne dla skóry i biodegradowalne, posiadają neutralne ph, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność każdego lokalu.

Płatniki kelnerskie — zalety

Nasze płatniki wyposażone są w dodatkową kieszeń, w której możemy umieścić wizytówkę lokalu. Mamy możliwość zrealizowania wzoru etui w dowolnym rozmiarze – jest to dogodność w momencie kiedy restauracja posiada długie wydruki z terminali. Podczas tworzenia koncepcji jesteśmy w stanie wdrożyć każdą wskazówkę, której efekt wspomoże pracę restauracji.

Elementy dekoracyjne stanowią nie tylko ozdobę dla rachunku, ale również są profesjonalną wizytówką dla lokalu. Dbałość o szczegóły świadczy o wysokim poziomie restauracji oraz szacunku dla gości, a estetyka akcesoriów wpływa na całokształt.

Ukoronowaniem każdej obsługi kelnerskiej jest podanie rachunku za dokonane zamówienie. Więc płatnik kelnerski będzie ostatnim detalem reklamowym, jaki zobaczą goście restauracji, co wpłynie na ich końcowy odbiór. Etui na rachunek z logo oraz dodatkowymi elementami dekoracyjnymi w wytwornym stylu zawierać będzie paragon informujący o należności. Pozwala ono na rozliczenie się z gościem w sposób taktowny, a goście opuszczający lokal wyjdą z wrażeniem profesjonalizmu oraz ekskluzywnej obsługi kelnerskiej. Jako producent płatników kelnerskich zadbamy o wizerunek restauracji. Wykonamy etui na rachunek, menu, informator hotelowy, notes kelnerski, tabliczkę z rezerwacją oraz księgę gości. Zadbamy o spójną szatę graficzną oraz identyfikację wizualną lokalu.

Redakcja e-project24.pl