Etui ze zdjęciem, czyli spersonalizowana ochrona dla Twojego telefonu!

Zakup etui do telefonu jest niezwykle prostym zadaniem, bowiem w sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych mamy do wyboru całe mnóstwo wzorów, które z pewnością przypadną nam do gustu. Niemniej jednak niektórzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań, dzięki którym będą mogli uczynić swój aparat telefoniczny jeszcze bardziej osobistym. W takim przypadku warto zdecydować się na etui ze zdjęciem, które w każdej chwili będzie nam przypominać o bliskich bądź o przyjemniej spędzonych chwilach.

Jakie zdjęcie wybrać?

Wybór zdjęcia do etui pozostaje kwestią indywidualną, bowiem konkretna grafika zależy tak naprawdę od naszych własnych preferencji. Niektórzy do etui ze zdjęciem wybierają fotografie swoich bliskich – członków rodziny czy przyjaciół. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie dla osób, które często przebywają poza domem i chcą myślami być blisko swojej rodziny. Inny chętnie wybierają etui ze zdjęciem, które przypomina im o miło spędzonym czasie. W tym przypadku doskonale sprawdzą się fotografie zrobione w czasie wakacji czy wspólnego wyjazdu z bliskimi. Popularne są również zdjęcia z ważnymi dla nas osobami, na przykład muzykami czy aktorami. Niektóre fotografie mogą w prosty sposób wyrażać nasze poglądy czy styl życia.

Jak zamówić etui ze zdjęciem?

Zamówienie etui ze zdjęciem jest bardzo proste, bowiem wystarczy jedynie wybrać model telefonu, jaki ma chronić etui oraz wgrać wybraną przez siebie grafikę. Zamówienia możemy dokonać z poziomu komputera bądź telefonu, w zależności od preferencji. Ważne, aby grafika była zgodna z wymaganymi parametrami technicznymi. Następnie, po złożeniu i opłaceniu zamówienia, możemy w ciągu dni oczekiwać dostawy naszego nowego etui z fotografią. Wystarczy tylko założyć go na telefon i piękna, spersonalizowana ozdoba gotowa!

Oryginalne etui i dobra ochrona

Warto pamiętać o tym, że etui ze zdjęciem to nie tylko oryginalna ozdoba naszego aparatu telefonicznego, ale również doskonała ochrona, o którą powinien zadbać każdy. Telefon, który trzymany jest w kieszeni bądź w torebce, narażony jest na zarysowania czy innego typu uszkodzenia mechaniczne. Tymczasem dobrej jakości etui chroni go przed zniszczeniem i pozwala zachować piękny, estetyczny wygląd. Pamiętajmy, że etui na telefon nie musi być nudne ani banalne. Wręcz przeciwnie – decydując się na etui ze zdjęciem, mamy pewność, że nikt nie będzie miał takiego samego. Dodatkowo dzięki niemu możemy w każdej chwili wrócić myślami do naszych bliskich, miłych chwil czy po prostu, do naszych pasji.

Redakcja e-project24.pl