Łatwe zwroty do Ubra

Ubra, czołowa polska marka odzieżowa, prężnie działająca w branży od 1999 roku, stawia sobie za cel prezentowanie najnowszych trendów w modzie damskiej. Ich charakterystyczne połączenie eleganckiego stylu i przemyślanego designu jest widoczne w ich różnorodnej ofercie, obejmującej sukienki, spodnie, bluzki, koszule, odzież wierzchnią i biżuterię, wszystkie starannie dobrane, aby podkreślić Twój styl mody. Ubra wyróżnia się kuszącymi cenami, wyjątkową komunikacją z klientem, bezpiecznymi metodami płatności i szybkimi dostawami. Ten artykuł ma na celu przeprowadzić Cię przez prosty proces dokonywania zwrotów do Ubra.

Wygodne wskazówki dotyczące zwrotów

Zgodnie z przepisami termin zwrotu bez podania przyczyny wynosi 14 dni i dotyczy wyłącznie osób fizycznych dokonujących zakupów niezwiązanych z działalnością zawodową lub gospodarczą. Proces zwrotu przedmiotów do Ubra jest prosty:

  • Starannie zapakuj przesyłkę i dołącz wypełniony formularz zwrotu, dostępny do pobrania na stronie internetowej w zakładce „Reklamacje i zwroty”.

  • Wyślij paczkę pod wskazany adres.

  • Oczekuj na zwrot pieniędzy, zrealizowany w ciągu 14 dni od otrzymania przez sklep przesyłki, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto bankowe.

  • Uwaga: Ubra zastrzega sobie prawo do nie odebrania przesyłek nadanych za pobraniem lub kierowanych do paczkomatów, gdyż środki zostaną zwrócone na rachunek bankowy.

Adres zwrotny

Dla Państwa wygody zwroty należy kierować na adres:

Sklep internetowy UBRA

UBRA Radosław Petrykowski

Ulica Targowa 2, 19-300 Ełk

Tel: +48 570 580 137 lub +48 574 003 268

O sklepie Ubra

Szeroka gama produktów Ubra obejmuje bluzki i bieliznę nocną, ze szczególnym naciskiem na wykwintną biżuterię. Sklep nie tylko skupia się na wprowadzaniu nowych produktów modowych, ale także oferuje produkty w wyprzedażach, dzięki czemu klienci mogą nabyć atrakcyjne produkty w atrakcyjnych cenach. Mając korzenie sięgające 1999 roku, Ubra zapewniła sobie znakomitą pozycję na rynku mody, doskonale rozumiejąc potrzeby klientów i dostarczając produkty wysokiej jakości, które płynnie uzupełniają każdy styl.

Przedmioty nie kwalifikujące się do zwrotu

Chociaż Ubra przyjmuje zwroty różnych produktów, należy pamiętać, że produkty brudne, uszkodzone lub używane bez oryginalnej metki nie zostaną przyjęte. Dla sklepu priorytetem jest utrzymanie jakości produktów, która zapewnia satysfakcję z zakupów.

Alternatywne metody zwrotu

Istnieje też dodatkowa możliwość zwrotu do Ubra poprzez stronę Wygodne Zwroty. Wystarczy wyszukać sklep aby nadać zwrot do Ubra. Wykonaj następujące kroki:

  • Wejdź na stronę Wygodne Zwroty.

  • Wybierz sklep, w którym chcesz dokonać zwrotu.

  • Wypełnij formularz, podając wymiary paczki i dane osobowe. Wybierz firmę kurierską i zapłać za przesyłkę.

  • Wyślij przesyłkę pod wskazany adres.

  • Przewiduj zwrot środków, zrealizowany w ciągu 14 dni od otrzymania przez sklep zwrotu.

  • Skorzystaj z bezproblemowego procesu zwrotu w Ubra, gdzie nacisk pozostaje na wygodę klienta i przyjemne zakupy.

Redakcja e-project24.pl