Opcja śledzenia przesyłki DHL dla nadawców oraz odbiorców

Każda osoba, która zamawia i nadaje paczki przez internet zastanawia się często, kiedy będzie ona na miejscu. W tym celu bardzo pomocna jest strona internetowa, na której można zlokalizować swoją przesyłkę. Co ważne, weryfikować paczkę może zarówno odbiorca jak i również nadawca. Strona internetowa oferuje taką możliwość przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu, każda zainteresowana osoba może śledzić zamówienie również w święta, weekendy i dni wolne od pracy. W tym celu nie trzeba się logować ani rejestrować na stronie. Z całą pewnością można stwierdzić, że opcja DHL śledzenie przesyłki jest niezwykle pomocna w sytuacji, gdy opóźnia się dostawa paczki bądź gdy pojawią się podejrzenia, że zaginęła ona w czasie transportu, została skradziona. Z pomocą numeru przesyłki każdy może w ciągu parunastu sekund, zweryfikować ostatnie miejsce, w którym znajdowała się przesyłka.

Lokalizacja przesyłki kurierskiej za pomocą numeru GK

DHL śledzenie przesyłki jest dostępne dla każdego. W celu weryfikacji zamówienia, trzeba sprawdzić numer GK, który nadawany jest indywidualnie każdemu zamówieniu. Ciąg znaków wpisuje się w miejscu wyszukiwarki, na stronie globkurier.pl. Bardzo ważna jest informacja, że w wyżej wymieniony sposób można sprawdzić przesyłkę krajową oraz zagraniczną. Numer GK jest znany każdemu adresatowi oraz nadawcy, gdyż generowany jest on automatycznie w momencie nadawania paczki. Dodatkowo, profesjonalna firma kurierska wysyła drogą e-mailową informację o nadaniu przesyłki. W tytule wiadomości e-mailowej widnieje informacja o numerze GK. Ten numer jest także widoczny w liście przewozowym. Dzięki temu, każdy nadawca jak i również odbiorca, bez wychodzenia z domu, może posiadać wszystkie dane, z pomocą których można zweryfikować daną paczkę.

Platforma transportowa miejscem, w którym można śledzić paczkę kurierską

DHL śledzenie przesyłki to proces, który nie powinien nikomu sprawić żadnego problemu. W ciągu kilkunastu sekund można zweryfikować swoje zamówienie, w jakim państwie i mieście się ono znajduje. Numer listu przewozowego GK jest informacją, która potrzebna jest do weryfikacji przesyłki kurierskiej. Wyżej wymieniony numer może składać się z ciągu 11, 12 bądź nawet 18 cyfr. Dodatkowo, warto pamiętać o tym, że w zapisie mogą być umieszczone opcjonalnie cyfry i litery, bądź same cyfry. Na platformie transportowej w szybki sposób można sprawdzić wszystkie dane.

Śledzenie paczek przez internet – wygodne i bezpieczne rozwiązanie

W DHL śledzić przesyłki może każdy, kto zna numer GK. Warto pamiętać o tym, że z takiej możliwości mogą korzystać zarówno klienci indywidualni oraz biznesowi. Każdą przesyłkę można śledzić nawet kilka razy dziennie, co stanowi niewątpliwy atut. Zamówienia można śledzić niezależnie od gabarytów przesyłki oraz miejsca, z którego ona wyruszyła. Opcja ta dostępna jest dla wszystkich klientów firmy kurierskiej. W DHL śledzić przesyłki może każdy, kto potrzebuje znać informację o swoim zamówieniu. Dzięki temu można poinformować klienta o tym, kiedy przewidywalnie dotrze paczka.

Redakcja e-project24.pl