Szybkie i wygodne zwroty do Intimiti

Intimiti to najlepsze miejsce dla fashionistów, którzy mogą stworzyć swoje najlepsze stylizacje. Priorytetem sklepu jest stawianie obsług klienta na najwyższym miejscu, dlatego liczy się dla nich szybkość zamawiania i wygoda robienia zwrotów. Odzież, którą można tu kupić jest wykonywana z jak najlepszej jakości materiałów z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W tym artykule zobaczymy jak wygodnie zwracać produkty do Intimiti.

Co można zwracać do Intimiti?

Do sklepu można oddać prawie wszystko, ale należy pamiętać aby produkty nie miały oznak używania i oryginalną metkę. Najczęściej zwracane są bluzy, swetry, żakiety, kurtki kombinezony itd. Warto również pamiętać, że sklep zastrzega sobie, że nie przyjmie zwrotów robionych za pobraniem lub wysłanych do paczkomatów. Robienie zwrotów nie jest trudne, a tak samo wygodne jak zamawianie. Dzięki temu można cieszyć się spokojnymi zakupami. 

Jak wykonać zwroty do sklepu?

Najważniejsze podczas robienia zwrotów jest trzymanie się wyznaczonego czasu do ich wykonania,  jakim jest okres 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Wcześniej należy powiadomić sklep Intimiti o swojej decyzji o przesłanie zwrotu. Taki formularz można pobrać na stronie internetowej sklepu oraz w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Później można je przesłać listownie na adres: „MARMART” – Marcin Pruszyński, ul. Kalinowa 11 lok. 3 Białystok 15- 809, lub elektronicznie na maila: [email protected]. Warto wiedzieć również, że ponosi się koszta zwrotu, a na samo zwrócenie pieniędzy oczekuje się do 14 dni od daty otrzymania zwrotu w sklepie. Koszty poniesione za kuriera również są zwracane razem z kosztem zamówienia. Najczęściej zwrot pieniędzy jest wykonywany w takiej samej formie w jakiej była dokonywana płatność w sklepie. Same zwroty produktów dokonuje się na wskazany wcześniej adres do przesłania oświadczenia o swojej decyzji o robieniu zwrotu. W zwrocie nie musi być zawarty powód jego wykonania. Jak widać zrobienie zwrotu jest łatwe i wygodne, wystarczy tylko dostosować się do wytycznych wskazanych przez sklep.

Jak w inny sposób zrobić zwrot do Intimiti?

Oprócz wcześniej wspomnianego zwrotu przez wysłanie formularza z oświadczeniem o decyzji zwrotu można również nadać zwrot do Intimiti  przez wybranie strony Wygodne Zwroty i tam odnaleźć sklepu do którego będziemy kierować zwrot. Najczęściej wykonać go można w czterech krokach. 

  1. Wybranie sklepu do którego będziemy kierować zwrot.

  2. Wypełnienie formularza, w którym należy podać rozmiar paczki, swoje dane. Następnie wybrać firmę kurierską i opłacić przesyłkę.

  3. Zanieść i nadać paczkę w punkcie, do dyspozycji jest ich wiele. 

  4. Spokojnie poczekać na zwrot pieniędzy, który nastąpi do 14 dni od momentu otrzymania przez sklep paczki ze zwrotem.

Czego nie można zwracać do Intimiti?

Na pewno nie można zwracać rzeczy niosących ślady użytkowania, zniszczonych, brudnych bez oryginalnych metek. Nie można również nie stosować się do zasad zwrotów sklepu oraz przesyłać zwroty kurierem za pobraniem czy do paczkomatów. W takim wypadku zwroty nie są przyjmowane, a koszta nie zostaną zwrócone. 

Redakcja e-project24.pl