Czapki z nadrukiem reklamowym logo. Trendy w biznesie 2022.

W jakim stopniu pandemia wpłynęła na Twój biznes? Bo że wpłynęła, to pewne. Nawet jeśli nie dostrzegasz zbyt wielu zmian w swoim własnym przedsiębiorstwie, nastąpiły one w życiu Twoich klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Czyli osób, którym do tej pory dawało się okazjonalnie drobne upominki, by wspominały Cię ciepło.

Sprawdź, czego teraz potrzebują. Czy lepsze będą czapki z nadrukiem, czy też może najwyższy czas postawić na powerbanki. Aby Twój prezent naprawdę spotkał się z wdzięcznością, musi być dziś lepiej przemyślany niż kiedykolwiek.

Gadżety reklamowe w spójnych zestawach.

Tak zwane boxy prezentowe dawało się już w ubiegłych latach. Butelka alkoholu schowana do skrzynki zdobionej Twoim logo była uznawana za upominek z wyższej półki. W tym momencie każdy prezent jest odbierany jako komunikat. Jego adresat może po nim rozpoznać, czy Twoja firma znajduje się w dobrej kondycji finansowej. 

Co zrobić z tą wiedzą? To zależy od Twojej taktyki biznesowej. Jeśli jednak pozycjonujesz się jako lider, warto dołożyć do paczki pudełko cygar lub krawat. Taki dodatek sprawi, że upewnisz swoich kontrahentów o swojej zaradności.

Praktyczność odzieży i akcesoriów firmowych.

W pandemii znaczenie zyskały również gadżety czysto praktyczne. A to oznacza, że warto dobrze poznać osobę, której chcesz zrobić prezent. Jeśli wiesz, że pracownik, którego chcesz wyróżnić, często jeździ na rowerze, sprezentuj mu czapkę i bidon z logo. Klientom, którzy niedawno doczekali się potomstwa, daj sympatyczną maskotkę. Szefowi zaprzyjaźnionej firmy, który po godzinach struga w drewnie, oferuj przydatny scyzoryk.

W ten sposób pokazujesz, że ludzie nie są dla Ciebie tylko liczbami na koncie firmowym.

Wyjdź z domu. Czapki z nadrukiem logo lub z haftem.

Kolejnym trendem, którego nie sposób przeoczyć, są gadżety zachęcające do przebywania na świeżym powietrzu. Najprostszy przykład to czapki i chusty na głowę. Można je ozdobić nadrukiem lub haftem. Zabawne jest to, że w zależności od pory roku, możesz wykreować nieco inny obraz swojej firmy w osobie obdarowanej. Gdy dostanie ciepłą, zimową czapkę, będzie postrzegać Twoje przedsiębiorstwo jako opiekuńcze. Letnia czapka z daszkiem zostanie z kolei odebrana jako gadżet świadczący o poczuciu humoru.

Torby i plecaki jako dodatek do czapek z daszkiem.

Jeśli masz zamiar korzystać z trendu prezentowania zestawów, do czapki z nadrukiem dobierz plecak. Może to być pełnoprawny plecak na szelkach lub worek ze sznurkami po bokach, jeśli adresat preferuje zupełnie luźny styl. Dobrym pomysłem jest również dawanie saszetek biodrowych na klucze i telefon. Docenią je zwłaszcza osoby bardzo aktywne, które muszą mieć wolne ręce podczas wychodzenia na zewnątrz. Dobrą opcją dla nich mogą być również torby sportowe.

Klienci, którzy często odbywają podróże biznesowe, najwięcej skorzystają, gdy dasz im torby na laptopa. Podróżując, stykają się z różnymi ludźmi. Jeśli będzie towarzyszyć im logo Twej firmy, tym bardziej na tym zyskasz.

Akcesoria dla zwierząt jako prezent reklamowy?

Czapki, plecaki, zestawy i praktyczność to nie wszystko. Podczas pandemii część z nas zaczęła pracować zdalnie i spędzać więcej czasu z rodziną. Niektórych doprowadziło to do zakupu domku za miastem. A stąd już tylko krok do adopcji psa, z którym będziemy chodzić na długie spacery i spędzać miłe chwile w ogrodzie. Jeśli wiesz, że adresat upominku dokonał właśnie takiej zmiany w swym życiu, daj mu odblaskową kamizelkę dla jego pupila. To pokaże Twoją przezorność i troskę.

W Ideashirt.pl znajdziesz czapki, bluzy, koszulki i różnorodne akcesoria, które świetnie nadadzą się pod Twoje logo. Idziemy z duchem czasu. Stale dostosowujemy naszą ofertę do zmieniającego się rynku. Przejrzyj nasze propozycje i wybierz coś, co naprawdę ucieszy osoby, którym pragniesz coś sprezentować.

Redakcja e-project24.pl