Zbyt wolny Internet? TOP3 oferty najszybszego Internetu stacjonarnego

Kto oferuje najszybszy Internet w Polsce? Gdzie szukać najlepszych ofert na rynku? Sprawdź nasze podpowiedzi – przedstawiamy porównanie trzech najlepszych propozycji od dostawców telewizji i Internetu. Czym się charakteryzują i kto oferuje najatrakcyjniejszy pakiet usług?

Najlepszy dostawca usług internetowych – Vectra, Netia i INEA

Do trzech najlepszych dostawców usług internetowych można zaliczyć Vectrę, Netię i INEA. TOP3 z ich udziałem jest nieprzypadkowe. Dostawcy telewizji zapewniają dostęp do TV z dużą liczbą kanałów i atrakcyjnymi funkcjami, a także Internetu o dużej prędkości i stabilnym działaniu. Całość uzupełnia fakt, że ich oferty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Jak w takim razie wypada porównanie tych dostawców?

Szukając dostawcy Internetu, warto przy okazji zaopatrzyć się u niego w telewizję. Z reguły użytkownicy korzystają z tych dwóch rodzajów mediów, a znalezienie oferty, która je łączy, może okazać się wyjątkowo atrakcyjne i tańsze niż ich osobny zakup.

TOP3 dostawcy telewizji i Internetu – oferta od Vectry

Jednym z atrakcyjniejszych pakietów na rynku jest propozycja od Vectry. Dostawca ten oferuje telewizję TV Smart, a także Internet 600 Mb/s za 59,99 złotych miesięcznie – warto zauważyć, że ta stawka dotyczy wyłącznie pierwszego roku trwania umowy.

W podstawowym pakiecie od tego dostawcy telewizji i Internetu zamawiający otrzymuje Internet o prędkości 600 Mb/s, a także 39 kanałów, 21 kanałów TV Online i Dekoder TV Smart 4K Box. Jeśli jednak będziemy chcieli bogatszy pakiet, trzeba będzie dopłacić około kilkudziesięciu złotych.

Oferta Internetu stacjonarnego od Netii

Pakiet telewizji i Internetu od Netii jest jedną z najczęściej wybieranych ofert w naszym kraju. Klienci za cenę uwzględniającą już rabaty – 60 złotych miesięcznie od 4 miesiąca – mogą użytkować pakiet obejmujący 99 kanałów, a także Internet 300 Mb/s. W tym pakiecie 65 kanałów dostępnych jest w formacie HD. Oprócz tego użytkownicy otrzymują opcję „bezpieczny Internet” przez dwa miesiące za darmo, a także router Wi-Fi w cenie pakietu.

Oferta INEA – najszybszy Internet wkraju i wygodny pakiet telewizyjny

INEA jest często określana jako najlepszy dostawca usług internetowych. Dzieje się tak ze względu na fakt, że klienci mogą korzystać ze światłowodu symetrycznego, który gwarantuje taką samą prędkość pobierania i wysyłania danych. To stabilne łącze z niskim opóźnieniem o  ogromnej przepustowości – na poziomie wielokrotnie wyższym niż 1 Gb/s. INEA to jedyny ze wskazanych dostawców oferujących tego typu światłowód.

Najszybszy Internet w Polsce od INEA świetnie sprawdzi się podczas pracy, odtwarzania i edytowania multimediów, a także rozgrywki online. Na uwagę zasługuje także pakiet telewizyjny HIWAY. Za 9,90 złotych miesięcznie użytkownik może oglądać 66 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych. Cechą szczególną oferty jest to, że można do niej dokupić paczkę tematyczną, na przykład z programami typowo filmowymi lub sportowymi, bez zobowiązań. Oznacza to, że można z niej korzystać, np. przez miesiąc, a następnie po prostu z niej zrezygnować – nie są wymagane długotrwałe umowy. To wszystko sprawia, że oferta INEA jest wyjątkowo atrakcyjna.

Materiał zewnętrzny

Redakcja e-project24.pl