Zegarek elektryczny dla dzieci

Czy zegarek elektryczny dla dzieci to odpowiednia rzecz? Odpowiedź brzmi – zdecydowanie tak. Zapytacie dlaczego? Dlatego, że nasze dzieci podczas zabawy często zostawiają telefon porzucony gdzieś w plecaku czy na ławce. Ile razy mieliście sytuację, że dzwoniliście do swojej pociechy a ona nie odbierała, bo po prostu nie słyszała dzwonka? Znajome, prawda? Z taką opaską ten problem się skończy, ponieważ na zegarku zawsze wyświetlać się będą połączenia, czy wiadomości tekstowe.

Jakie funkcje ma smartband dla dzieci?

Wiedzieliście, że to urządzenie ma również opcję znajdź telefon? To będzie koniec z problemami zgubionych smartfonów!
Smartband dla dzieci będzie również świetną opcją w sprawdzeniu jakości snu czy przybliżonego pomiaru tętna, jeśli na przykład mają problemy zdrowotne. Doktorom prowadzącym takie dane na pewno przydadzą się przy diagnostyce.

Smartband dla dzieci – kiedy warto kupić?

Twoje pociechy są sportowcami? Opaska zapisze wszystkie wyniki, które osiągnie w czasie wykonywania sportów – co ułatwi sprawdzenie postępów i motywację do dalszej pracy. Będzie również pamiątką z osiągniętych sukcesów, ponieważ każdy wynik zapisywany jest w aplikacji. Opaski mają również opcję ustawienia celów na dany dzień, jak na przykład 10000 kroków, co zachęci najmłodszych do wstania z kanapy i dłuższego spaceru.

Smartband jest również zegarkiem, co za tym idzie dzieci zawsze będą wiedzieć, która jest godzina i nie będą spóźniać się już do domu czy szkoły. Dzisiejsze dzieci uwielbiają takie małe gadżety elektroniczne, dlatego smartband będzie idealnym pomysłem na okazjonalny prezent.

bigmedia.com.pl

Redakcja e-project24.pl