Certina – jakość ceniona na świecie. Który zegarek jest najlepszy?

Kupując jakikolwiek zegarek oczekujemy tego, że będzie to produkt, który zostanie z nami na lata, chociaż trzeba sobie powiedzieć, że bywa z tym różnie. Niektórzy producenci oferują klientom kiepskiej jakości czasomierze, które potrafią przyciągnąć tylko ładnym wyglądem i opisem. Na drugim biegunie są zegarki klasy premium, a postanowiliśmy, że przybliżymy wam charakterystykę zegarków z żółwiem w logo, czyli markę Certina.

Certina zawsze stawia na jakość

Nazwa Certina dziś praktycznie każdemu jednoznacznie kojarzy się z zegarkami. I choć jest to słuszne skojarzenie, to warto powiedzieć w ramach ciekawostki, że nie zawsze tak było. Obecna nazwa została nadana dopiero na 50-lecie działalności firmy, a że działa ona już od 1888 roku, to w naszych głowach nazwa „Certina” jest bardzo mocno zakorzeniona. Co wiemy o zegarkach Certina? Przede wszystkim to, że są to produkty klasy premium, w których każdy detal jest odpowiednio dopieszczony, aby klient był jak najbardziej zadowolony z jego zakupu. W dzisiejszym świecie jest tak wiele zegarków kompletnie nieprzystających do swojej ceny, a Certina cały czas jest wierna swojej tradycji, aczkolwiek nie zapomina o tym, że mamy XXI wiek i potrzeby klientów mogą ulegać zmianie. Nie ma to jednak znaczenia czy decydujemy się na zegarek klasyczny, czy też sportowy – każdy z nich jest dokładnie sprawdzony pod kątem niezawodności, jak również sprawdzany pod kątem analizy zadowolenia klienta. Każdy produkt zakupiony z logiem żółwia to gwarancja jakości, bo przecież to jest głównym powodem jego wyboru. Zegarek Certina sprawdzi się przez wiele, wiele lat, a może się okazać nawet, że będzie to czasomierz, który będzie przechodzić z pokolenia na pokolenia i tym samym będzie to element budowania rodzinnej tradycji i świadomości, że zegarki szwajcarskie są produktami zdecydowanie wartymi swojej ceny.

zegarki certina

Zegarki Certina zawsze na straży klasyki

Zegarek dla mężczyzny bardzo często jest nie tylko rzeczą, która ma pokazywać obecną godzinę, ale również elementem stylizacji. Elegancki zegarek Certina będzie świetną propozycją dla dojrzałych mężczyzn podkreślających na każdym kroku swoją męskość. Również doskonale się sprawdzi dla młodego pokolenia, które nie chce być postrzegane tylko i wyłącznie poprzez pryzmat swojego wieku, ale i też chce pokazać, że ma wiele do powiedzenia i posiadanie luksusowego zegarka nie jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla starszych panów. Co znajduje się w takich zegarkach? Przede wszystkim zegarki szwajcarskie zawsze są budowane na mechanizmach kwarcowych lub automatycznych, a to w połączeniu z ponad 130-letnią tradycją marki musi robić wrażenie. Dodatkowo zegarki są podtrzymywane na klasycznej bransolecie, która tylko subtelnie podkreśla męską urodę. Taki produkt idealnie sprawdzi się podczas oficjalnych wyjść, zarówno tych o charakterze rodzinnym, jak i zawodowym.

zegarek certina

Certina nie zapomina o kreatywności

Oczywistym jest fakt, że nie każdy mężczyzna musi mieć na ręku zegarek elegancki, który będzie podkreślać jego męskość. Są też panowie oraz młodsze osoby, które wolą mieć na sobie nowoczesne modele, które nie rzucają się tak bardzo w oczy, jednak są bardzo rozbudowane pod kątem technologicznym. Warto tutaj powiedzieć kilka słów o przełomowych rozwiązaniach, które zastosowali Szwajcarzy. System DS, czyli Double Security był pierwszym, który dodatkowo zabezpieczał zegarek przed uszkodzeniem. Każdy z nas pewnie ma w głowie zniszczone szkiełka w zegarkach, które były niskiej jakości, a w dodatku ich chwilowy kontakt poprzez upadek na podłoże nawet z niewielkiej wysokości kończył się tragicznie. Zegarki Certina przełamywały więc pewne bariery, a w kolejnych latach równie nowe innowacje wychodziły spod ręki Helwetów jak mechanizm Powermatic 80, który charakteryzuje rezerwa chodu aż do 80h. Certina posiada główne 4 serie zegarków z logiem żółwia i każda z nich jest skierowana do innego odbiorcy, ale łączy je zawsze jedno – uwielbienie do tradycji, a zarazem połączenie jej z nowoczesnym sznytem. Przykładem jest kolekcja Certina Urban, która doskonale sprawdzi się dla mężczyzn, o których wspominaliśmy wyżej, czyli eleganckich i wielkomiejskich zarazem.

certina zegarek

Zegarek Certina –  jakość ponad wszystko

Jak więc widzimy, tradycja marki Certina trwa już ponad 130 lat i wydaje się, że potrwa jeszcze wiele, wiele dekad. Zakup takiego czasomierza na pewno pozwoli jego posiadaczowi poczuć się wyjątkowo, a zarazem będzie mieć świadomość, że jest to produkt, który nie ulegnie zniszczeniu przy pierwszej lepszej okazji. Najwyższa jakość, najlepsze mechanizmy – to właśnie są jedne z głównych cech marki i warto jej dać szansę.

Redakcja e-project24.pl