Digitalizacja dokumentów – rozwiązanie przyszłości

System Infinite OCR (ang. Optical Character Recognition – Optyczne Rozpoznawanie Znaków) to opcja cyfryzacji dokumentów papierowych. Dzięki niej będziesz mógł skanować, pobierać dane i przeprowadzać sprawną integrację wersji offline z cyfrowymi. Pozwoli to przede wszystkim na automatyzację codziennej pracy, usprawnienie wielu procesów oraz zwiększenie efektywności działań.

Korzyści z digitalizacji dokumentów – dlaczego warto to robić?

Wykorzystanie systemu OCR do cyfryzacji dokumentów przynosi wiele pozytywnych skutków. Należy do nich zapewnienie sobie wygodnego dostępu do podglądu dokumentów, a także usprawnienie obsługi działań księgowych. Możliwe jest wyeksportowanie zdigitalizowanych plików do programów, z których korzystasz w swoim przedsiębiorstwie, jak również cyfryzacja papierowych archiwów.

Wygodny dostęp do dokumentów – korzystaj gdziekolwiek jesteś

Digitalizacja dokumentów zapewni Ci natychmiastowy dostęp do wszystkich potrzebnych materiałów. Wersja elektroniczna jest trwała i niezawodna, nie będziesz zatem musiał martwić się o ewentualne zniszczenia wynikające z błędów w przechowywaniu lub z nieuważnego przeglądania. Ty oraz Twoi pracownicy zyskacie przejrzystą opcję wglądu, gdziekolwiek się znajdujecie, zarówno w wersji offline, jak i online.

Szybkie i efektywne działania z systemem OCR

Postaw na sprawne przetworzenie dokumentów papierowych na elektroniczne. Infinite OCR zapewnia opcję szybkiej konwersji przy zastosowaniu najnowszych technologii. Sprawne przeniesienie rozpoznanych danych do oprogramowania księgowego, systemu zarządzania HR lub dowolnego ERP stanowi kwestię kilku minut.

Digitalizacja dokumentów

Oszczędność czasu, oszczędność zasobów

Sprawdzony system OCR to nie tylko szansa na usprawnienie codziennych działań (możliwe jest ich skrócenie aż o 80% w porównaniu z obsługą z papierowych wersji dokumentów). To również oszczędność zasobów takich jak papier do tworzenia kopii oraz miejsce magazynowe potrzebne do archiwizowania teczek. Proces wyeliminuje tym samym ryzyko błędów ludzkich, które mogłyby spowodować konieczność przepisywania i ponownego przetwarzania danych, generując dodatkowe odpady.

Obszary zastosowania systemu OCR – jak go wykorzystać?

System OCR to bieżące wsparcie technologiczne dla Twojej firmy. Pomaga w obszarze obsługi HR, sprawdzając się m.in. podczas cyfryzacji teczek pracowników bądź uzyskiwania danych pozwalających na integrację z ERP. Korzystaj z umów i kontraktów w wersji cyfrowej. W przypadku biur rachunkowych digitalizacja dokumentów przydaje się do sprawnej obsługi faktur. W Polsce z systemu korzysta już ponad 1300 przedsiębiorstw.

Proces digitalizacji – jak przebiega?

Jak przebiega proces cyfryzacji? Wystarczy odpowiednio zeskanować dokument, który następnie zostaje odczytany, właściwie skatalogowany oraz zintegrowany z Twoim systemem. Pozwoli Ci to na redukcję czasu oraz kosztów manualnej pracy związanej z sortowaniem dokumentów, dekretacją i przekazywaniem do odpowiednich komórek biznesowych.

Redakcja e-project24.pl